Highlights

Cukiernie i piekarnie niemal każdego dnia kuszą nas smakami i zapachami wielu swoich wyrobów cukierniczych. W prowadzonym przez nas sklepie internetowym znajduje się wiele sprzętów i produktów, dzięki którym możesz na chwilę zabawić się w cukiernika i stworzyć przepyszne, małe dzieła sztuki.

Oferujemy wykrawaczki do ciastek w różnych wzorach i rozmiarach. Wśród nich znajdują się między innymi foremki w kształcie owoców, ubrań, akcesoriów makijażowych czy literek. Wybór wykrawaczek jest ogromny, jedyne co może nas ograniczać to nasza wyobraźnia.

Ciasta i ciasteczka to słodkości, którym niemal nikt nie może się oprzeć. Są doskonałym dodatkiem do aromatycznej kawy lub herbaty. Ich samodzielne upieczenie umożliwiają oferowane przez nas wykrawaczki do ciastek. Wypieki domowej roboty wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem, a wielu osobom z pewnością przypomni on beztroskie czasy dzieciństwa.

Proponowane przez nas foremki różnią się od tych tradycyjnych, metalowych. Wykonane są z materiału PLA w technologii 3D. Pozwala to nam na stworzenie wzoru i dowolnym kształcie i rozmiarze. Uzupełnieniem naszego asortymentu są takie akcesoria do pieczenia, jak szpatułki, wałki do ciast, a także papilotki.